BOFA Toz Duman Emiş Sistemleri

BOFA AD 350 PC

BOFA’nın AD 350 toz, duman tahliye ve filtreleme sistemi, lazer markalama işlemi sırasında oluşan potansiyel olarak zararlı dumanları ve partikülleri etkin bir şekilde ortadan kaldırır. Sistem, tozsuz bir çalışma alanı sağlayarak, insan sağlığı ve ekipmanların  korunmasına olanak sağlar. Sessiz ve kompakt olan BOFA AD 350 toz, duman emiş sistemi lazer markalama, kazıma  ve kesme uygulamaları için ideal ve etkin bir üründür.

Ürün katalogunu incelemek için tıklayınız.

BOFA AD GoldSEAL

Altın vb değerli madenlerin lazer ile işlenmesi esnasında kaybının önlenmesi ve geri dönüşümü amacıyla Kuyumculuk sektörü için özel tasarlanmış bir vakum sistemidir. Değerli madenler kolay çıkartılabilir ve boşaltılabilir bir gözde toplanır. Güvenlik açısından bu göz kilitlidir. Daha küçük değerli toz parçaları için ise RAMAT’a uygun, yakılabilir, ucuz bir kağıt filtre kullanılmaktadır.

Ürün katalogunu incelemek için tıklayınız.

BOFA AD Oracle iQ

‘Sınıfının En İyisi’ yüksek performanslı AD Oracle IQ, bir dizi benzersiz özelliği tek bir kompakt birimde bir araya getirmiştir.  IQ işletim sistemi operatörler için kullanım kolaylığı sunar  ve gerçek zamanlı olarak çalışma bilgilerine ulaşım imkanı sunar. Sistem ayrıca, kullanıcıların değerlendirme amacıyla performans ve çalışma parametrelerini indirmelerini sağlayan bir alt yapı sağlar.

Ürün katalogunu incelemek için tıklayınız.

BOFA AD 1500 iQ

Yüksek emiş kapasiteli sistem, son derece büyük filtre kapasitesini yüksek hava akışı ve basınç oranlarıyla birleştirerek, onu büyük miktarlarda partikül ve gaz halinde bileşikler üreten ağır hizmet uygulamaları için ideal seçim haline getirir. Performans, BOFA’nın beğenilen patentli iQ sistemi dahil olmak üzere çeşitli özelliklerin eklenmesiyle daha da geliştirildi ve AD 1500 iQ’yu mevcut en gelişmiş sistemlerden biri haline getirdi. Yoğun toz duman  ve zararlı gazların salındığı uygulamalar için idealdir.

Ürün katalogunu incelemek için tıklayınız.

Bofa Filtre ve Yedek Parçaları

Detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçiniz.

Ürün katalogunu incelemek için tıklayınız.